MDR-projekt

MDR-projekt

Dowiedz się o nas więcej

 

O nas

MDR-projekt Sp. z o.o. Sp. komandytowa powstała w 2013 r. Jest biurem projektowym, które kontynuuje działalność prowadzoną przez współwłaścicieli spółki od 2012 r. pod firmą MAD-projekt. Tworzy je zespół doświadczonych inżynierów, pracujących wspólnie od wielu lat pod kierunkiem założycieli firmy:

mgr inż. Marcina Derlacza - od 1996 r. w projektowaniu w zakresie inżynierii geotechnicznej w działach projektowych firm Hydrobudowa-Bis, Stump-Hydrobudowa i MAD-projekt, uprawnienia budowlane od 2001r., certyfikat PKG od 2012r. oraz

mgr inż. Roberta Dziurzyńskiego - od 2006 r. w projektowaniu zakresie inżynierii geotechnicznej w dziale projektowym firmy Stump-Hydrobudowa i MAD-projekt, uprawnienia budowlane od 2008 r.

Podstawowym celem działalności biura jest projektowanie konstrukcji budowlanych, w szczególności w zakresie inżynierii geotechnicznej. Oferujemy nasze usługi we wszystkich stadiach projektu:

  • koncepcja projektowa
  • projekt budowlany
  • projekt przetargowy
  • projekt wykonawczy
  • specyfikacje techniczne

Współpracujemy z wykonawcami robót, z biurami konstrukcyjnymi i architektonicznymi jak również z inwestorami. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów posiadamy polisę ubezpieczenia OC działalności projektowej na kwotę 5 mln zł.

Wykonaliśmy ponad 600 projektów z zakresu inżynierii geotechnicznej!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza witryna może działać lepiej.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OK